face.jpg
Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy TAXI Kurýr Mladá Boleslav

Nabídka služeb v oblasti osobní dopravy.

Nabízíme osobní přepravu v Mladé Boleslavi a okolí. Postaráme se kompletně o vaše obchodní partnery a hosty. Zajišťujeme osobní dopravu nejen mezi firmou a hotelem, firmou a letištěm, ale také vozíme menší i větší skupiny za sportem, zábavou, poznáním, obchodem, na svatby, společenská setkání, večerní akce, rauty, apod. Ve vozidle Fábie jsme schopni převést celkem 4 osob. Vzhledem k tomu, že uvedenou činnost neprovádíme NONSTOP , je dobré si noční převozy telefonicky domluvit.
Objednávejte NONSTOP na telefonním čísle +420 739-849-235 nebo pomocí SMS objednávky na čísle +420 774-051-979 nebo online!

TEL: +420 774-051-979 - +420 739-849-235 Stránky jsou se upravují děkujeme. Ale jsme v provozu na dále.

Kde sídlíme

Jirí Kučera
U Kasáren 1376
Mladá Bolesav
293-01
739-849-235
Smluvní přeprava osob Mladá Boleslav
SMLUVNÍ PŘEPRAVA OSOB
Našimi vozy Vás odvezeme rychle, levně, ale hlavně BEZPEČNĚ. kuryrtaximb.wgz.cz je Vám plně k dispozici 24 hodin denně. Kromě pravidelné vnitrostátní přepravy zajišťujeme také mezinárodní přepravu osob.
Našim zákazníkům nabízíme:

• smluvní přepravu
• dopravu na obchodní jednání
• přesčasová doprava – odvozy z přesčasů
• zajistíme dopravu Vašich obchodních partnerů
• Kurýrní služby,zajištění nákupů,rozvoz květin,přepravu malých zásilek do 50 kg.

Zajistíme Vám spolehlivou dopravu na kterékoliv letiště v České republice. Na Vámi zvoleném místě a čase je přistaveno vozidlo s řidičem, který Vás pohodlně a včas dopraví na letište.
Naše ceny jsou ve většině případů nižší než když využijete služeb taxi.
Nechte veškeré starosti počínaje tvorbou časového harmonogramu a konče samotnou přepravou skupin na nás. Mladý sehraný tým s Vámi najde nejvhodnější řešení. V popředí našeho zájmu stojí vždy klient, proto i služby naší autodopravy jsou flexibilní a dokážeme se maximálně přizpůsobit Vašim požadavkům.
Kontakt Jiří Kučera


Nejsme TAXI
jsme smluvní přeprava osob
kterou je nutné objednat 15 přededm!!!Sdílet a přidej si mě FacebookuGoogle


Add me to Skype
Stalo se Vám, že jste jeli třeba na večírek vlastním autem a požili alkohol?

Rozmýšlíte se, jestli usednout za volant a tak riskovat ztrátu řidičského průkazu, či v horším případě zavinit dopravní nehodu?

Tento problém za Vás rádi vyřešíme, stačí jen zavolat +420 774-051-979 a my rádi zprostředkujeme odvoz Vás i Vašeho auta. Vaše auto odveze profesionální řidič s mnoha lety zkušeností řízení různých značek automobilů na Vámi zvolené místo, přičemž Vy ho budete v bezpečí sledovat z vozu který vás pohodlně doveze na Vámi vybrané místo.


Přeprava osob

1998_Renault_Scenic_32498.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one