face.jpg
Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy TAXI Kurýr Mladá Boleslav

Nabídka služeb v oblasti osobní dopravy.

Nabízíme osobní přepravu v Mladé Boleslavi a okolí. Postaráme se kompletně o vaše obchodní partnery a hosty. Zajišťujeme osobní dopravu nejen mezi firmou a hotelem, firmou a letištěm, ale také vozíme menší i větší skupiny za sportem, zábavou, poznáním, obchodem, na svatby, společenská setkání, večerní akce, rauty, apod. Ve vozidle Fábie jsme schopni převést celkem 4 osob. Vzhledem k tomu, že uvedenou činnost neprovádíme NONSTOP , je dobré si noční převozy telefonicky domluvit.
Objednávejte NONSTOP na telefonním čísle +420 739-849-235 nebo pomocí SMS objednávky na čísle +420 774-051-979 nebo online!

TEL: +420 774-051-979 - +420 739-849-235 Stránky jsou se upravují děkujeme. Ale jsme v provozu na dále.

Kde sídlíme

Jirí Kučera
U Kasáren 1376
Mladá Bolesav
293-01
739-849-235
face.jpg
Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy TAXI Kurýr Mladá Boleslav

Nabídka služeb v oblasti osobní dopravy.

Nabízíme osobní přepravu v Mladé Boleslavi a okolí. Postaráme se kompletně o vaše obchodní partnery a hosty. Zajišťujeme osobní dopravu nejen mezi firmou a hotelem, firmou a letištěm, ale také vozíme menší i větší skupiny za sportem, zábavou, poznáním, obchodem, na svatby, společenská setkání, večerní akce, rauty, apod. Ve vozidle Fábie jsme schopni převést celkem 4 osob. Vzhledem k tomu, že uvedenou činnost neprovádíme NONSTOP , je dobré si noční převozy telefonicky domluvit.Sdílet a přidej si mě FacebookuGoogle


Add me to Skype
Stalo se Vám, že jste jeli třeba na večírek vlastním autem a požili alkohol?

Rozmýšlíte se, jestli usednout za volant a tak riskovat ztrátu řidičského průkazu, či v horším případě zavinit dopravní nehodu?

Tento problém za Vás rádi vyřešíme, stačí jen zavolat +420 774-051-979 a my rádi zprostředkujeme odvoz Vás i Vašeho auta. Vaše auto odveze profesionální řidič s mnoha lety zkušeností řízení různých značek automobilů na Vámi zvolené místo, přičemž Vy ho budete v bezpečí sledovat z vozu který vás pohodlně doveze na Vámi vybrané místo.


Přeprava osob

1998_Renault_Scenic_32498.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one